Polska Misja Katolicka Kiel

Polnische Katholische Mission Kiel

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Święto Patronalne 2018

Matka Boska CzęstochowskaZ a p r o s z e n i e

26.08.2018

Święto Patronalne
ku czci Matki Boskiej Częstochowskiej

w Polskiej Misji Katolickiej w Kilonii


W dniu 26 sierpnia 2018 roku jest święto patronalne naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w Kiel.

O godz. 9.00 nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, a o godz. 9.30 uroczysta Msza św.

Oddani Tobie w niewolę duchową, pragniemy czynić w naszym życiu osobistym, rodzinnych i parafialnym nie wolę własną, ale wolę Twoją i Twojego Syna. Chcielibyśmy jak najwierniej naśladować Twoją wiarę, nadzieję i miłość, wyrażające się w służbie Bogu i ludziom, w trosce o zbawienie każdego z nas. Bądź nam również dalej nieustanną pomocą i obroną we wszelkich przeciwnościach losu i niespodziewanych zagrożeniach. Wierzymy, że Jesteś zawsze z nami i że nas nigdy nie opuścisz. Niech w Twoim Niepokalanym Sercu na nowo odsłoni się dla nas wszystkich światło zbawczej nadziei.

Po Mszy świętej spotkajmy się przy odpustowym poczęstunku przygotowanym przez naszą Wspólnotę.

Zgłoszenia chętnych do pomocy w przygotowaniu Uroczystości ku czci Matki Boskiej Częstochowskiej prosimy kierować do księdza na adres parafii.

ks. Kazimierz Sękala

wraz z organizującymi uroczystość